0 216 687 03 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zayıf Akım Sistemleri

4 kez görüntülendi

                 Teknoloji Çağının Önemli Argümanı: Zayıf Akım Sistemleri

Hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, plaza ya da fabrikalar, tiyatro ve sinemalarla otomobiller gibi çok birbirinden farklı alanlarda günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alan zayıf akım sistemleri, günümüz teknoloji çağında iletişimden güvenliğe, yangın alarm, görüntü – intercom ya da ısıtma ve soğutma gibi çeşitli sistemlerden devre ve panolara kadar çok geniş bir yelpazede kullanılıyor. Teknoloji çağında alt yapının önemli bir argümanı olan zayıf akım sistemleri, kurulumunda itina gerektiren önemli hizmetler arasında yer alıyor.

Yapının özelliğine göre kablo kullanımı üzerinde titizlikle duran MCDATA Teknoloji Mühendislik Sanayi ve Ticaret AŞ firmamız, zayıf akım sistemlerinde hizmetin özelliklerine göre farklı yapılarda kaliteli kablolarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Özellikle toplu yaşam alanlarında olası bir yangın anında iletimi devam ettirebilmeyi sağlayacak yangına dayanıklı kablolar, haberleşmeyi sağlayan, bilgisayar ve ses sistemleri gibi alanlarda kullanılan kontrol kabloları, görüntü ve ses sistemleri için kullanılan bileşik kablolar, veri iletiminde yüksek hızların uygulandığı alanlardaki BUS kablolar ile televizyon ve uydu için kullanılan koaksiyel kablolar, hizmet tipi ve standartlarına uygun olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır.

                “Zayıf” Diye Hafife Almayın

                MCDATA Teknoloji Mühendislik Sanayi ve Ticaret AŞ olarak faaliyet alanlarımız arasında yer alan liman hizmetleri, veri, komuta kontrol, simülasyon ve olağanüstü durum merkezleri, bilgi teknolojileri, sistem odaları, tesis işletim hizmetleri gibi zayıf akım sistemlerinde de kalite ve fark yaratan çalışmalarımızla müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Güçlü kadromuzun 15 yıllık tecrübesini yansıttığı çalışmalarımızda müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun çözüm önerileri sunarak, adı zayıf da olsa hafife alınmayacak kadar titizlik ve özen isteyen zayıf akım sistemi hizmetlerimizi en hızlı ve en etkin şekilde ulaştırıyoruz.

Firma olarak en gelişmiş malzemelerle en iyi hizmeti vererek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda olduğu gibi zayıf akım sistemlerinden de verimli ve yenilikçi çalışmalarla, Avrupa standartlarında, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ettiğimiz işlerle anılmaktan gurur duyuyoruz.