0 216 687 03 37
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elektrik Taahhüt

4 kez görüntülendi

ELEKTRİK TAAHHÜT

Gündelik hayatımızın vazgeçilmez unsuru elektrik ülkemiz adına bir bakanlık gerektirecek kadar önemli bir unsurdur. Hayatımızın her anında ve bulunduğumuz her ortamda önemini göstermektedir.

Bunun bilinciyle yola çıkarak 15 yıllık bir tecrübe ve sağlam bir kadroyla MCDATA TEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. A.Ş. olarak sizlere hizmet vermekteyiz.  İleri teknolojinin gerektirdiği Limanlar, Teknolojik Yapılar, Bilgi İşlem Merkezleri, Enerji Altyapıları, Mühendislik ve Taahhüt Hizmetleri konusunda müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Elektrik Taahhüt ve Mühendislik Hizmetleri

Herhangi bir yapıyı oluşturduğunuzda almanız ve imzalatmanız  gereken belgelerden arasında yer alır. Örneğin belediye tarafından, binanın onaylı projeye uygunluğu denetlendikten sonra verilen yapı kullanım izni gibi. Bu sözleşmelerden bir tanesi de elektrik taahhüt belgesidir. Fabrika, bina, toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, gibi bir çok yapının temelini oluşturan taahhütnamedir.

Taahhüt kelimesi bir işin sorumluluğunu alma ve zamanında teslim etme gibi anlamlara gelmektedir. Yani sizde herhangi bir yapıda amacı ne olursa olsun elektrik tesisatını kurdurmak isterseniz elektrik taahhüt sözleşmesini yaptırmak durumundasınız.  Aksi takdirde yasal prosedürlere uymamış olursunuz.

 Peki bu konuda iyi bir firmayla çalışmanın katkıları nelerdir?

Yaptığınız iş ne olursa olsun alınacak önlemler ve uyulacak kurallar vardır. Kusursuz yapılan işler ve alınan önlemler başarının temel taşıdır. Sonrasında büyük zararlar görmemek adına bugün attığımız adımları sağlam atmalıyız. İşte tamda bu kısımda çalıştığınız firmanın önemi ortaya çıkıyor. İş kalitesi, güvenlik önlemleri, işinde uzman çalışanlar ileride sorun yaşamamanız adına önemli unsurlar.

Hayatımızda bu büyüklükte bir rol oynayan elektrik konusunda sıkıntı yaşamamanız adına MCDATA tecrübesi ve kaliteli kadrosuyla size en iyi hizmeti vermek adına çözüm ortağı olmanızı hedefliyor. Elektrik taahhüt’ ün yanı sıra network çözümleri, liman çözümleri, çevre ve güvenlik çözümleri, yapısal kablolama, veri merkezi çözümleri, zayıf akım sistemleri, endüstriyel otomasyon ve otvt çözümleri gibi alanlarda da müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve güven konularını baz alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 15 yıla aşkın bir süredir aynı titizlik ve profesyonellikle yaptığımız işleri referans alarak sizleri de bizimle çalışmaya davet ediyoruz.